fbpx
Close

Jukka Toijala: meil on väga hea võimalus EM-finaalturniirile kvalifitseeruda

-Jukka Toijala | Foto: Siim Semiskar

-Jukka Toijala | Foto: Siim Semiskar

Pühapäeval käis ETV spordiuudiste stuudios külas Eesti korvpallikoondise peatreener Jukka Toijala, kes rääkis meeskonna suvistest treeningutest ning avaldas oma retsepti, millise mängustiiliga võiks Eesti tema käe all edu saavutada.

“Nüüd on lõpuks aega treeningutel rakendada neid ideid, kuidas me kavatseme mängida. See aeg annab ka võimaluse treeneritele õppida tundma mängijaid ja nende mängustiili. Ma arvan, et isegi kui mul on suur idee, mida teha, siis ma pean ikkagi kasutama mängijate parimaid omadusi, et saavutada edu,” rääkis Toijala Alvar Tiisleri küsimustele vastates.

Küsimuse peale, millist mängu hakkab Eesti korvpallikoondis tema juhendamisel mängima, vastas soomlane: “Loodetavasti võitvat mängu, see on meie eesmärk. Kui ma vaatan meie mängijaid ja eriti noori andekaid mängijaid, kes tulevad, siis minu silmis on see kiirusele orienteeritud mäng, kus on rünnakul palju ruumi ning pall liigub äärelt äärele.”

Oma viimases vastuses andis Toijala ka vihje, mille nimel tööd tehakse: “Ma arvan, et meil on väga hea võimalus EM-finaalturniirile kvalifitseeruda.”

Loe edasi ERR-i spordiportaalist…

scroll to top