fbpx
Close

Jurkatamm sai avaminutil vigastada ja San Francisco langes konverentsi turniiril konkurentsist

-Taavi Jurkatamm | Foto: USA TODAY Sports/Scanpix

-Taavi Jurkatamm | Foto: USA TODAY Sports/Scanpix

Taavi Jurkatamme kodumeeskond San Francisco Dons kaotas USA üliõpilasliigas NCAA lääneranniku konverentsi finaalturniiri teises ringis Loyola Marymount Lionsile 66:70 (31:31).

Algviisikus platsile jooksnud Jurkatamm viskas mängu esimesed kaks punkti, kuid sai paraku ka vigastada. 206 cm pikkune mängumees maandus õnnetult oma vasakule puusale ning oli sunnitud platsilt lahkuma.

Väga tasavägiselt kulgenud kohtumise kallutas Loyola Marymount lõplikult enda kasuks alles viimasel minutil. Selle mänguga sai läbi ka viimased neli hooaega San Francisco särgis pallinud Jurkatamme ülikoolikarjäär.

Kaotajate resultatiivseim oli 19 punktiga valgevenelane Dmitri Rjunõi. Üleplatsimeheks kerkis Eli Scott, kes viskas võitjate kasuks 24 punkti ja võttis 14 lauapalli.

Kui San Francisco sai lääneranniku konverentsi turniiriks kaheksanda asetuse, siis Loyola Marymount on viienda paigutusega.

Loyola Marymounti järgmise ringi vastaseks on neljanda asetusega Saint Mary’s, kelle ridadesse kuuluvad ka eestlased Matthias Tass ja Leemet Böckler.

scroll to top