fbpx
Close

Juuni teisel laupäeval tasub tulla nautima Optibeti poolt toetatud kõrgetasemelist 3×3 turniiri TalTech Lite Quest

-Hetk TalTech Optibet Lite Quest 2021 finaalist Macron - Antwerp | Foto: Siim Semiskar

Rahvusvaheline 3×3 korvpalli turniir TalTech Optibet Lite Quest leiab tänavu aset Tallinna Tehnikaülikooli parkimisplatsil laupäeval 11. juunil. Mängud saavad toimuma seitsmes erinevas kategoorias. Eliitsarjas on kohal meeskonnad Saksamaalt, Serbiast, Lätist, Leedust ning Eesti rahvuskoondised. Eliidi play-off mängud on nähtavad ka Inspira telekanalis alates kell 18:00.

Nende ridade kirjutamise hetkel on eliitsarjas üles antud näiteks Eesti koondis ning Eesti U17, U18, U21 ja U23 koondised. Leedust on tulemas mehed Kedainiaist ja Suduvast, Serbiast Moneyball nimeline kooslus, Lätist koondise nime all tiim ja meeskond Marupe ning Saksamaalt Düsseldorfi esindav meeskond.

“Rõõm on tõdeda, et TalTech on juba teist suve võtnud vaevaks aidata kaasa 3×3 korvpalli populariseerimisele, korraldades selle suve ühe suurima auhinnafondiga etapi,” sõnas Eesti 3×3 korvpalli peatreener Siim Raudla.

Raudla lisas: “Ellitsarjas on kaasa löömas mitmed rahvusvaheliselt tituleeritud võistkonnad Saksamaalt, Serbiast, Lätist ja Leedust, kes kõik on samas sarjas osalevatele Eesti erinevatele rahvuskoondistele korralikud proovikivid.”

“Loodetavasti tuleb ka seni üsna kitsi olnud ilmataat appi ja välitingimustes saab olema üks meeleolukas 3×3 korvpalli päev,” soovis Raudla lõpetuseks.

Eelmisel aastal jättis esmakordselt peetud TalTech Optibet Lite Questi võidu koju Macroni meeskond (Jaan Puidet, Egert Haller, Karl Johan Lips ja Rait-Riivo Laane), kes sai finaalis 19:18 jagu belglaste Antwerpist.

scroll to top