fbpx
Close

Kalev/Cramo abitreeneriks asub Utah Jazzis ja Venemaa tippklubides töötanud ülikogenud ameeriklane

-Indrek Reinbok, Donaldas Kairys ja Russell Bergman | Foto: BC Kalev/Cramo

-Indrek Reinbok, Donaldas Kairys ja Russell Bergman | Foto: BC Kalev/Cramo

Valitseva Eesti meisterklubi BC Kalev/Cramo kodulehele on abitreenerina hiljuti üles antud lisaks Indrek Reinbokile ka 70-aastase ameeriklane Russell Bergman ning Korvpall24.ee portaali info kohaselt jõudis kogenud mees kolmapäeva õhtul ka Tallinnasse.

Möödunud hooajal tegutses Cramo võistkonnas peatreeneri Donaldas Kairyse kõrval teinegi leedukas Giedrius Žibenas. Juuli alguses kirjutas Basketnews.it, et Žibenas Eestis ei jätka ja asub juhendama Indoneesia meistriliiga klubi Jakarta Stapacit.

Uueks abitreeneriks palkas Cramo Bergmani, kes oli hooajal 2014/15 Krasnodari Lokomotiv Kubani juures ametis. Kahel korral (hooajad 2006/07 ja 2008/09) on ta aidanud teist Venemaa tippmeeskonda Moskva Oblasti Himkit, kuhu ta saabus San Antonio Spursi legendaarse peatreeneri Gregg Popovichi soovitusel.

Varasemalt on Bergman koguni 19 aastat Coastal Carolina Ülikooli korvpallimeeskonna peatreeneriks olnud. Neljal korral on teda tunnustatud sealse liiga parima treeneri auhinnaga. Viis aastat on ta juhendanud Oklahoma City Calvary võistkonda ja olnud neljal hooajal NBA klubi Utah Jazzi skaudiks.

scroll to top