fbpx
Close

Kalev/Cramo lõpetas kodumaale naasta soovinud leegionäriga poolte kokkuleppel lepingu

-Gabe Bealer | Foto: Siim Semiskar

-Gabe Bealer | Foto: Siim Semiskar

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond andis teisipäeva hommikul teada, et kahepoolsel kokkuleppel on leping lõpetatud ameeriklasest tagamängija/väikese ääre Gabe Bealeriga.

Eesti esiklubi poolt sõnati, et lepingu lõpetamise põhjuseks oli 25-aastase ja 197 cm pikkuse Bealeri soov naasta koju perekonna juurde pereliikme raske haigestumise tõttu.

Bealer mängis kolledžikorvpalli aastatel 2015-18 väga tugevas Utah’ ülikoolis. Kui esimesel kahel aastal oli ta tiimis vahetusmees, siis kolmandal hooajal kerkis põhiviisiklaseks ja sai keskmiselt mänguaega 19,1 minutit.

Esimesel ülikoolihooajal oli Bealeri meeskonnakaaslaseks teiste seas praegune San Antonio Spursi austerlasest tsenter Jakob Pöltl ning kaks esimest hooaega mängis mees koos praegu Los Angeles Lakersi eest NBA väljakutel särava Kyle Kuzmaga.

Oma esimesel profiaastal mängis Bealer kahes erinevas liigas, kui Makedoonias sai 18 kohtumist kirja KK Pelisteri ridades ja kolm matši esindas Luksemburgi klubi Arantia Larochette. Mullu tegi Bealer kaasa Serbia kõrgliigas KK Vrsaci meeskonnas, kus sai kirja 18 mängu.

VTB Ühisliigas kogus Gabe Bealer viie kohtumisega keskmiselt 24 minutit, 7,6 punkti, 4,6 lauapalli ja 1,2 vaheltlõiget. Paf Eesti-Läti korvpalliliigas olid mehe keskmised numbrid seitsmes mängus 22,1 minutit, 9,7 punkti, 4,9 lauapalli ja 1 vaheltlõike.

Aitäh Gabe??

BC Kalev/Cramo on osapoolte kokkuleppel lõpetanud lepingu ääremängija Gabriel Bealeriga.

Lepingu…

Posted by BC KALEV/CRAMO on Esmaspäev, 14. detsember 2020

scroll to top