fbpx
Close

Keltern jõudis karikavõistlustel kaheksa tugevama sekka, liigas samuti võit juures

-Mailis Pokk | Foto: Rutronik Stars Keltern Facebook

-Mailis Pokk | Foto: Rutronik Stars Keltern Facebook

Tihe mängugraafik on olnud Mailis Poki ja Janne Pulga koduklubil Kelterni Rutronik Starsil. Kui 6. detsembril võideti koduväljakul Marburgi, siis kolmapäeval, 9. detsembril, mängiti juba võõrsil karikavõistluste raames Göttingeni naiskonna Flippo Basketsi vastu ja laupäeval kohtuti Saksamaa kõrgliigas Herneriga. Kelterni pallurid end tihedast graafikust häirida ei lasknud ja võidurõõmu tunti kõikides mängudes. 

Saksamaa karikavõistluste kaheksandikfinaal: Göttingeni Flippo Baskets – Kelterni Rutronik Stars 61:73 (18:22, 12:19, 24:12, 7:20).

Valitseva Saksamaa karikavõitja Kelterni eest viskasid enim punkte Jasmine Thomas ja Emmanuella Mayombo, kelle arvele jäi vastavalt 20 ja 14 silma. Krystal Vaughn panustas 13 punktiga. Eesti koondislase Mailis Poki arvele jäi 9 punkti. Eesti koondise tagamängija Janne Pulk punktiarvet ei avanud.

Flippo resultatiivseimad olid Sandra Azinovic 13 ja Riley Lupfer ning Ivana Blazevic 12 silmaga.

Saksamaa kõrgliigas kohtus Keltern laupäeval, 12. detsembril, võõrsil Herneriga. Herner TC – Kelterni Rutronik Stars 66:70 (17:16, 13:18, 16:13, 20:23).

Kelterni eest kogusid kahekohalise punktisumma kaks naist – võrdselt 15 silma viskasid Krystal Vaughn ja Sanja Mandic. Mailis Pokk viibis väljakul veidi vähem kui 15 minutit, mille jooksul viskas 8 punkti, noppis ühe lauapalli ja jagas ühe korvisöödu. Lisaks tegi eestlanna 5 isiklikku viga. Janne Pulk 7 mänguminuti jooksul punktiarvet ei avanud.

Herneri eest viskas Jelena Vucetic 16, Laura Westerik 14 ja Kristina Topuzovic 12 punkti.

Keltern on Bundesligas 6 võidu ja 1 kaotusega esimesel kohal. Järgmises liigamängus kohtub Keltern just karikasarjas seljatatud Flippo Basketsiga.

 

scroll to top