Keltern sammub Bundesligas võidult võidule

-Janne Pulk | Foto: Siim Semiskar

Saksamaa kõrgliiga 6. mänguvoorus võõrustas Mailis Poki ja Janne Pulga koduklubi Kelterni Rutronik Stars Marburgi naiskonda. Kõik veerandajad mõne punktiga võitnud Keltern kirjutas tabelisse 66:54 (19:17, 16:11, 14:13, 17:13) võidu.

Võistkondlikult mänginud Kelterni suurimateks korviküttideks olid Krystal Vaughn 14 ja Andrijana Cvitkovic 13 punktiga. Lisaks hankis Cvitkovic ka 12 lauapalli. 10 punkti kanti Tayler Mingo arvele. Janne Pulk viskas pea 16 minuti jooksul 6 punkti, võttis ühe lauapalli ja jagas ühe korviga lõppenud söödu. Mailis Pokk viskas veidi enam kui 15 minutiga 2 punkti, noppis 2 lauapalli ja pani ühele vastaste viskele katuse peale.

Marburgi poolelt viskas Alexandra Wilke 18 punkti. Johanna Klug panustas 14 ja Theresa Simon 10 silma.

Kelterni Rutronik Stars jätkab Bundesliga liidrina, olles võitnud 5 ja kaotanud 1 mängu. Eestlannade koduklubi järgmine kohtumine on 9. detsembri õhtul, kui sõidetakse külla Flippo Basketsile.