Kadri-Ann Lass aitas Györi Ülikoolil nuhelda liigatabeli punast laternat

-Kadri-Ann Lass #7 ja Györi Ülikool korvpallinaiskond | Foto: Women's Basketball Club Győr Facebook

-Kadri-Ann Lass #7 ja Györi Ülikool korvpallinaiskond | Foto: Women’s Basketball Club Győr Facebook

Ungari kõrgliigas korraldas korraliku hävitustöö Kadri-Ann Lassi leivaisa Györi ülikool alistades liigatabeli punase laterna suurelt 92:42 (19:9, 20;18, 24:4, 29:11).

Laupäeval sõitis Ungari kõrgliigas 3. kohal olev Györi Ülikool külla vaid kaotusi tunnistanud ja seetõttu tabeli viimasel positsioonil olevale ZTE NKK naiskonnale. Kui esimesel poolajal suutsid võõrustajad külalistega veel sammu pidada ja kaotusseisu hoida poolajavileks soliidsena, siis teisel poolajal pani Györi järgmise käigu sisse ja võttis jõuga oma. Teise poolaja võitis Györ 53:15 ja kogu kohtumise 92:42.

Võitjate poolelt said käe valgeks kõik 12 pallurit. Võrdselt 10 punkti viskasid Debora Dubei, Brianna Kiesel, Beatrice Mompremier ja Judith Barnai. Eesti koondislane Kadri-Ann Lass viibis väljakul 17 minutit, mille jooksul viskas 4 punkti, hankis 5 lauapalli ja jagas kaaslastele 2 tulemuslikku söötu.

Kaotajate parimana tõi Miljana Dzombeta 16 silma. Petra Szabo aitas 10 punktiga.