fbpx
Close

INTERVJUU | Hispaania kõrgliigas sammu edasi astuv Kadri-Ann Lass hooajast: mängurõõm tuli tagasi

-Kadri-Ann Lass | Foto: Club Baloncesto Bembibre Facebook

Eesti naiste korvpallikoondise üks liidritest Kadri-Ann Lass tegi lõppenud hooajal ilmselt oma senise profikarjääri edukaima aasta, kui kerkis Hispaania kõrgliigaklubis Bembibre üheks vedavaks jõuks ning teenis sellega uueks hooajaks lepingu ühes teises Hispaania kõrgliiganaiskonnas, kes osaleb ka Eurocupis.

Lass tegi Hispaanias 16 naiskonna hulgas üheksa võidu ja 21 kaotusega 13. koha saanud Bembibre särgis kaasa kõik 30 liigakohtumist ning kogus keskmiselt 27 minutiga 8,1 punkti ja 4,7 lauapalli. Eestlanna jagas minutite osas oma tiimis esimest kohta, punktide arvestuses oli kolmas, lauapallidelt teine ja efektiivsustegurilt samuti teine.

Korvpall24 tegi Lassiga intervjuu juuni esimeses pooles toimunud TalTech Optibet 3×3 turniiril, kus 25-aastane ja 191 cm pikkune neiu esindas Eesti 3×3 koondist. Tänavu 3×3 korvpallikoondisega juba esimese vägeva emotsiooni kätte saanud Lassiga rääkisimegi EM-finaalturniirile jõudmisest, eelmisest hooajast Hispaania kõrgliigas, naiste profikorvpalli perspektiividest Eestis ja paljust muust põnevast.

scroll to top