fbpx
Close

“Kuues Viga” #34 | Kuhu asetub Warriorsi kuldne dünastia NBA ajaloos?

Foto: AFP/Scanpix

Steph Curry, Klay Thompson ja Draymond Green istuvad koos Steve Kerriga jälle NBA troonil. Kui pikaks kujuneb nende uus valitsemisjärk seekord?

Võtsime ette Finaalseeria viimase mängu ja keskendusime selle kõrvalt ka arutellu, et kuhu platseerub Warriorsi dünastia NBA ajaloos ning kas Steph Curryt võib nimetada NBA ajaloo parimaks “väikseks” mängijaks. See viimane nurk tekitas kohe saate alguses tulise debati.

Seejärel vaatasime otsa Celticsi-Warriorsi lähituleviku seisule. Mida peaks Celtics tiimis muutma, et järgmisel korral oleks neil ründes rohkem variante? Kui hiiglaslikuks võib kujuneda Warriorsi raamatupidamine ja kas GSW jaksab mehi kinni hoida?

Võtsime kokku ka Ameerika mägedel kulgenud Optibeti hooaja ja jagasime üldiseid muljeid enda ennustamisdebüütidest.

Saate lõpuosas said tähelepanu eelkõige Charlotte Hornetsi ebaõnnestunud treeneriotsing, Kyrie Irving ja mõistagi ka eestlaste lemmikklubi Dallas Mavericks, kes sai korvi alla väga olulise täienduse.

VAATA:

KUULA:


Mis on “Kuues Viga”?

Korvpall24 ja Optibet toovad teieni Eesti parima NBA podcasti. Kogusime kokku kohalikud NBA eksperdid ja toome kord nädalas Eesti korvpallisõbrale kõige värskemaid ja vahetumaid NBA-muljeid. Saatejuhtideks on Otto Oliver Olgo, Ardo Kalda, Henri Sipra ja Erki Saksing. Saadet salvestatakse ülimalt uhkes podcastrent.ee stuudios!

scroll to top