fbpx
Close

INTERVJUU | Tartu tulevikumees Aleksander Tassa: tahaksin kindlasti meistriliigas kanda kinnitada

-Aleksander Tassa | Foto: Siim Semiskar

Tartu Ülikooli korvpallikooli U18 meeskonna üks liidreid Aleksander Tassa on viimasel kahel hooajal saanud proovimas käia ka esindustiimi Tartu Ülikool/Maks & Mooritsa juures. Kui kõrgliigas on 18-aastase ja 195 cm pikkuse mängumehe võimalused jäänud seni üsna ahtaks, siis esiliigas oli ta Tartu Ülikool/Eviko tiimis väga suures rollis.

Korvpalli nimel Ida-Virumaalt tagasi sünnilinna Tartusse kolinud Tassa sai tänavu reielihase vigastusega võideldes kirja kaheksa Paf Eesti-Läti liiga kohtumist ning kaks Eesti meistriliiga mängu. Saku I liigas kogus ta 14 kohtumisega keskmiselt 30 minutit, 20,3 punkti, 3,8 lauapalli, 2,8 resultatiivset söötu ja 0,9 vaheltlõiget.

Korvpall24 tegi Tassaga intervjuu pärast seda, kui ta aitas Tartu U18 tiimil omavanuste Eesti meistrivõistlustel võita pronksmedalid. Tahtsime U18 koondislaselt teada, mis on korvpallis tema järgmised sammud, mis tunne on olnud Tartu esindustiimi asjades sees olla ning kuidas õnnestus tartlastel kõrgliigas oma hooaeg tänavu nii totaalselt ümber pöörata ja eestikatel lõpuks finaali jõuda.

scroll to top