fbpx
Close

INTERVJUU | Vaimse tervise pärast Hispaaniast ära tulnud Kadri-Ann Lass läbipõlemise põhjustest ja karjääri jätkumisest

-Kadri-Ann Lass | Foto: IDK Euskotren Twitter

Eesti naiste koondise üks liidreid Kadri-Ann Lass pole selle kalendriaasta sees korvpalli mänginud, kuna lahkus detsembris Hispaania kõrgliigaklubi IDK Euskotreni juurest ning võttis aja maha. 26-aastane ja 191 cm pikkune Lass vajas korvpallist puhkust, et turgutada nii läbipõlemise ilminguid ilmutanud vaimu kui ka keha.

Korvpall24 portaal uuris Lassilt märtsi lõpus tehtud intervjuus täpsemalt, mis esimesel hooaja poolel Euskotreni naiskonnas juhtus, et vaimse tervise tõttu tuli aeg maha võtta. Mullu Bembibre naiskonnaga Hispaania kõrgliigas oma senise korvpallurikarjääri kõige parema hooaja teinud Lass rääkis suvel meie portaalile antud intervjuus, et astub Euskotreni minnes veel sammukese tasemes edasi.

Saime usutluses vastused küsimusele, kas ka tagantjärele vaadates oli Euskotreni minek samm edasi, mil moel Lassil läbipõlemise ilmingud avaldusid ning kas ta on midagi taolist ka varem kogenud, kui abivalmis oli klubi teda aitama, miks ka platsil Lassile talle pakutud roll ei sobinud ning mis tema korvpallurikarjäärist nüüd edasi saab.

scroll to top