fbpx
Close

Muljetavaldava nädala teinud Leemet Böckler valiti konverentsi parimaks

-Leemet Böckler | Foto: Siim Semiskar

-Leemet Böckler | Foto: Siim Semiskar

Saint Mary’se ülikool andis meie aja järgi esmaspäeva hilisõhtul teada, et eestlasest tagamängija Leemet Böckler valiti Lääneranniku konverentsi (West Coast Conference) nädala parimaks esimese aasta korvpalluriks.

19-aastane ja 2-meetrine viskav tagamees aitas oma ülikoolitiimi eelmisel nädalal mõlemas peetud kohtumises võidule.

Nicholls’i kolledži vastu tabas Böckler mõlemad kolmepunktivisked ja mõlemad vabavisked ning kogus pingilt alustades 12 minutiga 8 silma.

Texas Southerni vastu tegi Böckler aga oma lühikese USA karjääri parima esituse, kui tõi Saint Mary’s Gaelsi parimana 20 punkti (sealhulgas kolmesed 6/7). Avapoolaja lõpus 80 sekundi sees neli kolmest tabanud ja esimesel poolajal kaugelt 5/5 visanud Böckleri kontsert viis Gaelsi otsustavalt juhtima ja teisel poolajal edu enam käest ei antud.

Mõlema matši numbrid kokku liites saame Böckleri eelmise nädala viskeprotsendiks väljakult koguni 81%, mille hulgas kolmesed 8/9. Keskmine punktisumma 14 oli oma meeskonna nädala parim näitaja.

Lisaks korvpalliväljakul välja teenitud auhinnale nimetati Böckler ka nädala parimaks õppursportlaseks. Noor eestlane on järjest kolmas Gaelsi meeskorvpallur, kes selle au välja teenis.

Lisaks Böcklerile mängib Saint Mary’se ülikooli eest ka oma kolmandat hooaega alustanud 21-aastane ja 208 cm pikkune tsenter Matthias Tass.

Posted by Saint Mary’s College Men’s Basketball on Esmaspäev, 7. detsember 2020

scroll to top