fbpx
Close

INTERVJUU | Kossupoistega USA-s käinud Reinar Hallik: trenni tehakse seal samamoodi, lihtsalt intensiivsus on veidi teine

Foto: Reinar Hallik

Ekskoondislane ja praegune noortetreener Reinar Hallik käis sel suvel osade omanimelise korvpallikooli poistega korvpallireisil USA-s, kus tehti erinevate treenerite käe all trenni, mängiti kontrollmänge, külastati mõningaid ülikoole, õpiti inglise keelt ning nauditi kogu suurriigi eluolu.

Kuna Hallik käis Las Vegases vaatamas ka NBA suveliiga mänge ning istus tribüünil, kui meie oma mees Henri Drell Chicago Bullsi suveliigatiimi särgis Toronto Raptorsiga madistas, siis palus Korvpall24 portaal Hallikul arutleda USA ülikoolide, NBA suveliiga ning üldiselt NBA-sse jõudmise teemal.

Pikemas intervjuus puudutame nii Reinar Halliku korvpallikooli poiste visiiti maailma tugevaimasse korvpalliriiki kui ka hoopis üldisemaid teemasid. Näiteks uurime Hallikult, kuidas tema suhtub Eesti korvpallurite siirdumisse USA ülikoolidesse, kas NBA suveliiga korvpall nägi lähedalt vaadates välja samasugune isetsemine, nagu jutud räägivad ning mida peaks üks Eesti korvpallur tegema, et ennast NBA uksest sisse murda.

scroll to top