fbpx
Close

INTERVJUU | Kerr Kriisa oma emotsionaalsest stiilist: kui sul on stabiilselt 15 000 inimest saalis, siis adrekas lööb sisse

-Kerr Kriisa | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpallikoondise fännide jaoks on selle suve ilmselt üheks mõnusamaks maiuspalaks mängujuht Kerr Kriisa tegemiste jälgimine, sest eelmisel klubihooajal oli 21-aastane ja 189 cm pikkune tagamees üks enim kajastust saanud Eesti korvpallur. Kriisa ja tema emotsionaalne mängustiil ning märtsihulluse eel ja ajal läbi elatud jalavigastus leidsid üsna laia kajastust ka USA spordimeedias.

Korvpall24 portaal tegi mullu Arizona särgis üliõpilasliigas NCAA 33 kohtumisega keskmiselt 29,6 minutiga 9,7 punkti, 2,5 lauapalli ja 4,7 resultatiivset söötu kogunud Kriisaga intervjuu koondise treeningul, kui EM-finaalturniiri alguseni jäi umbes kuu aega. Pärast seda on noor tagamees olnud hädas pisivigastustega, kuid kodusel Ilmar Kullami nimelisel kontrollturniiril Tartus tegi ta kaks väga ilusat esitust.

Pikemas intervjuus arutasime Kriisaga näiteks, kuidas ta ise oma eelmise hooajaga rahule jäi, kas tema palju kõneainet pakkunud emotsionaalne mängustiil oli taotluslik või spontaanne tegevus, kuidas mõjutab Arizona tegemisi mitme põhimehe siirdumine NBA-sse ja kuidas NBA on seni omakorda neid mängumehi mõjutanud. Loomulikult uurisime Kriisalt ka tema ootuste kohta seoses Henri Veesaare Arizonasse siirdumisega ning uurisime, kuidas ülikooli juures tema võimalikku EM-finaalturniiril mängimisse suhtutakse.

scroll to top