Andre Loigu kodumeeskond lõpetas NJCAA hooaja napi kaotusega

-Andre Loigu | Foto: Carson Field/Powell Tribune

USA kolledžite liiga NJCAA esimeses divisjonis mängiva Andre Loigu koduülikool Northwest kaotas oma regiooni finaalturniiri eelringis Western Wyomingile 67:69 (35:36). Sellega on meeskonna hooaeg lõppenud.

Pingilt sekkunud ning 14 minutit mänginud Loigu viskas viis punkti (kahesed 0/2, kolmesed 1/2, vabavisked 2/2), andis ühe korvisöödu ja tegi ühe vaheltlõike.

Väljakult vaid 35,5-protsendilist tabavust näidanud Northwesti poolelt tegid skoori kõik kaheksa platsil käinud mängijat, kellest resultatiivseim oli Gabriel Gutierrez 16 punktiga. Veerandfinaali pääsenud Western Wyomingi parimana kogus Ibn Lynn 21 punkti.

Northwest lõpetas hooaja seitsme võidu ja 14 kaotusega, konverentsisisestes kohtumistes saadi üks võit ja üheksa kaotust. 19-aastane Loigu tegi kaasa kõigis 21 kohtumises, neist viies alustas ta algviisikus. Keskmiselt 17 minutiga jäi tema arvele 5,5 punkti, 1,9 resultatiivset söötu ja 1,4 lauapalli.