fbpx
Close

INTERVJUU | Reinar Hallik esiliiga leegionäride palkadest: LeBron Jamesi summad need tõesti pole

-Rannar Raap üritab Reinar Hallikule tehnilist viga määrata | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpallifännide viimase kümnendi üks lemmikuid mängumehi Reinar Hallik ei ole endiselt korvpalliketse veel lõplikult varna visanud, kui aitab endanimelise korvpallikooli võistkonda Saku I liigas. Kahjuks on Reinar Halliku korvpallikool/Iisaku gümnaasium praeguse seisuga ikkagi esiliigast välja pudenemas.

38-aastane ja 208 cm pikkune kuldkäsi on vähese trenni pealt esiliigas tänavu 21 kohtumises platsil olnud keskmiselt 30 minutit ning kogunud 12,6 punkti, 8,1 lauapalli, 3,8 resultatiivset söötu, ühe vaheltlõike ja ühe kulbi. Korvpall24 tegi Hallikuga juttu märtsi keskel ühel reedel Jüris, kui temanimelise korvpallikooli võistkond pidi väljakukkumist arvestades väga põhimõttelises kohtumises vastu võtma kaotuse Rae Koss/Hansaviimistluselt.

Lisaks noortele tulevikumeestele on Hallik appi kutsunud teise endise snaipri Kristo Saage ning ookeani tagant on korvi alust tugevdamas ameeriklane Eddie Hunt. Arutamegi muuhulgas, kas võõrleegionäride lisandumine ja värskelt kõrgliigas lõpetanud meestele palga maksmine on esiliiga taset ka tõstnud ning mis summade eest ameeriklased siia mängima on nõus tulema.

scroll to top