fbpx
Close

Optibet Rahvaliiga Lõuna regiooni poolfinaalid üllatusi ei pakkunud, kuid finaal tõotab tulla tuline andmine

-BC Elva - Roofix/SL Ehitus | Foto: Marko Hõrak

Optibet Rahvaliiga Lõuna regiooni poolfinaalmängudes üllatusi ei sündinud ja põhihooaja kaks parimat meeskonda edenesid kindlalt finaali.

BC Estiko/Septicum sai suurelt jagu AMG/RULO meeskonnast tulemusega 91:65. Kaivo Pullisaar oli täiesti pidurdamatu, kogudes suurepärase tabavusprotsendiga 33 punkti (kahesed 8/11, kolmesed 5/7, vabavisked 2/2). Lisaks korjas mees 9 lauapalli ja andis 5 resultatiivset söötu (efektiivsusnäitaja 38). Ants Järv toetas võitjaid 20 punktiga. Sven Kask oli kaotajate poolelt parim mängija 13 punkti ja 9 lauapalliga, Märt Kilgi tõi meeskonna kontosse 14 silma.

Teises poolfinaalis sai BC Elva suurepärase esimese poolaja toel numbritega 78:62 jagu Roofix/SL Ehitus meeskonnast. Ehitajatele sai saatuslikuks ülikehv kolmeste tabavus (5/36). Vanameister Erkki Voronin oli 28 punktiga mängu resultatiivseim, Kristjan Konsap oli väga lähedal kolmikduublile, kui kogus 13 silma, 10 lauapalli ja 9 resultatiivset söötu. Mairo Padar oli kaotajate parim 14 punktiga.

Seega kohtuvad 17. aprillil Elva Spordihoones toimuvas finaalmängus omavahel seni ainult võite tunnistanud BC Estiko/Septicum ja BC Elva. Võitja kroonitakse Lõuna regiooni meistriks ning ta saab õiguse esindada oma regiooni Optibet Rahvaliiga üle-eestilisel finaalpäeval. Regiooni pronksimängus lähevad vastamisi Roofix/SL Ehitus ja AMG/RULO meeskonnad.

scroll to top