fbpx
Close

Kalev/Cramo vajab viga saanud tsentrile asendajat, aga ei tea, kas saab; Indrek Reinbok: omanikele on soovid edasi antud

Avatar
-Kamari Murphy ja BC Kalev/Cramo |Foto: Siim Semiskar

BC Kalev/Cramo pidi esmaspäeval VTB Ühisliigas vastu võtma oma tänavuse teise kaotuse, kui 93:97 (28:20, 18:27, 20:25, 27:25) jäädi alla Saraatovi Avtodorile. Põhiküsimuseks Kalevi leeris ja fännide ringis on pärast reedest Eesti-Läti liiga avamängu aga see, kuidas saadakse hakkama põhitsentri Kamari Murphy pika vigastuspausiga.

Kui avavoorus lasi Kalev/Cramo Euroliigas mängival Peterburi Zeniidil endale visata 75 punkti, siis nüüd tuli korvivõrgust välja noppida 97 punkti jagu palle. “Ikka on valus tunne. Sellise skooriga mängus võiks tavaliselt ikka võidu võtta, aga täna meie kaitse eksimused ei lubanud seda teha. Tuleb kainet pead hoida ja analüüsida, et neid asju parandada,” sõnas pärast mängu Korvpall24 portaalile Kalevi abitreener Indrek Reinbok.

Loe täispikka artiklit SIIT!


Korvpall24 alustas koostööd Geenius Meediaga ning meie portaali uueks aadressiks on korvpall24.geenius.ee. Loe kolimisest täpsemalt SIIT.

scroll to top
Inline
Inline