fbpx
Close

Kalev/Cramo vajab viga saanud tsentrile asendajat, aga ei tea, kas saab; Indrek Reinbok: omanikele on soovid edasi antud

-Kamari Murphy ja BC Kalev/Cramo | Foto: Siim Semiskar

BC Kalev/Cramo pidi esmaspäeval VTB Ühisliigas vastu võtma oma tänavuse teise kaotuse, kui 93:97 (28:20, 18:27, 20:25, 27:25) jäädi alla Saraatovi Avtodorile. Põhiküsimuseks Kalevi leeris ja fännide ringis on pärast reedest Eesti-Läti liiga avamängu aga see, kuidas saadakse hakkama põhitsentri Kamari Murphy pika vigastuspausiga.

Kui avavoorus lasi Kalev/Cramo Euroliigas mängival Peterburi Zeniidil endale visata 75 punkti, siis nüüd tuli korvivõrgust välja noppida 97 punkti jagu palle. “Ikka on valus tunne. Sellise skooriga mängus võiks tavaliselt ikka võidu võtta, aga täna meie kaitse eksimused ei lubanud seda teha. Tuleb kainet pead hoida ja analüüsida, et neid asju parandada,” sõnas pärast mängu Korvpall24 portaalile Kalevi abitreener Indrek Reinbok.

Küsisime seepeale otse, mil määral kaitse lonkas just seetõttu, et põhikeskmängija puudu oli. “Ma ei usu, et selle pärast, et meil üks mees rotatsioonist väljas on, kaitsesüsteemi reeglid peaksid mängijatel meelest ära minema. Tegelikult tulid eksimused meie põhitõdedest kinnipidamisel. Abistasime selliste kohtade peal, kus ei pidanud ja mingil hetkel, kus oli vaja rohkem abis olla, meid jälle polnud kohal ja vastased said korvi alt visked,” sõnas Reinbok.

scroll to top