fbpx
Close

Kalev Kruus kinnitas, et järgmised kolm aastat on NBA TVPlay Sportsi ja TV6 ekraanil

-Kalev Kruus | Foto: Siim Semiskar

-Kalev Kruus | Foto: Siim Semiskar

Seekordses korvpallipodcasti “Möödavise” osas käis külas TVPlay Sportsi kanali sisujuht ja kommentaator Kalev Kruus, kes kinnitas ka korvpallifännide hulgas juba levima hakanud infot, et uuest hooajast jõuab spordikanali ekraanile ka korvpalli unistusteliiga NBA.

“NBA ei jõua mitte ainult TVPlay Sportsi kanalile, vaid pühapäevaõhtused normaalsel ajal algavad mängud on ka TV6 ekraanil. Meil on kolmeaastane leping. Täna ma veel öelda ei oska, kui palju mänge me näitame, aga ikka päris palju,” selgitas Kruus taskuhäälingusaates.

Seejuures Kruus ise väga suur NBA fänn ei ole ja sellest saladust ta ka ei tee. “Minu jaoks algab NBA peale play-offidest. Olen käinud ise kohapeal kahte mängu vaatamas ja pärast esimest ma lubasin endale, et rohkem ma enam ei lähe,” sõnas ta. “Aga kogu see show, mis mängu ümber tehakse, seda tasub vaadata. Aga ma mõistan, et 82 põhiturniiri mängu… see polegi reaalne, et oleks iga kord sama tõsine andmine kui Euroliigas.”

Küsisime ka, kas Kruus hakkab sellele vaatamata NBA mänge kommenteerima või usaldatakse see töö teistele? Mida paljude lemmikkommentaator vastas, kuula “Möödavise” saatest.

TVPlay Sportsi NBA näitamise osa alates 53.00:

scroll to top