fbpx
Close

Karp ja Kajupank olukorrast Raplas: usk on alles, hooaeg on ju alles poole peal

-Indrek Kajupank | Foto: Ekraanitõmmis

OlyBet Eesti-Läti korvpalliliigas laupäeval oma kalendriaasta viimases mängus Tallinna Kalev/TLÜ käest 69:87 kaotuse saanud Rapla Avis Utilitase tegevjuht Jaak Karp ja kapten Indrek Kaupank võtsid mängu järel lühidalt kokku meeskonna senise hooaja.

Mullu Eesti meistriliigas pronksmedalid kaela saanud Rapla korvpallimeeskonna tänavune hooaeg pole kulgenud ootuspäraselt: turniiritabelis on kirjas 5 võitu ja 9 kaotust, millega asutakse 10. kohal. Lisaks lahkus detsembri alguses meeskonnast põhimees ja senine kapten Rain Veideman.

“Paraku tuleb vist tunnistada, et esimene poolaasta on olnud pigem keeruline. Kahjuks nüüd, enne uut aastat, ei ole me omadega seal, kus me oleks tahtnud ja lootnud olla. Selles mõttes ta ei ole plaanipäraselt läinud aga meid aitab ainult see, kui me mõtleme, kuidas edasi. Tuleb selle peale mõelda,” rääkis Rapla tegevjuht Jaak Karp.

Küsimusele, kas usk sellesse, et hooaja teine pool tuleb parem, on alles, vastas Karp kindlalt jaatavalt.

“Jah, loomulikult. Hooaeg on ju alles poole peal, on veel kõvasti ruumi, jõuab kindlasti parandada seisu,” ütles Karp.

Meeskonna seniste esitustega polnud rahul ka klubi uueks kapteniks saanud Indrek Kajupank, kes uuel aastal ootab võistkonnalt enamat: “Ma arvan, et me oleme paremaks suutelised. Ma loodan, et me areneme teine poolaasta.”

Ühtlasi jagas Kajupank meeskonna tegevjuhi arvamust, et aega ühisliiga play-offi koha püüdmiseks on veel piisavalt.

“Nüüd on pooled mängud vist peetud, aega tõusta on veel küll,” sõnas meeskonna uus kapten.

Rapla jaoks jätkub ühisliiga hooaeg 9. jaanuaril, kui võõrsil on vastaseks BC Valga-Valka/Maks & Moorits.

scroll to top