fbpx
Close

Kas näeme uuel hooajal ka legendaarset Chris Moore’i Rahvaliigas mängimas?

-Chris Moore | Foto: Siim Semiskar

-Chris Moore | Foto: Siim Semiskar

Eelmisel hooajal tegutses Optibet Rahvaliigas juhendajatena mitmeid endisi tippkorvpallureid ja -treenereid ning Aexpo/Estravani tiimi eesotsas oli kunagi Eesti kõrgliigas lammutanud ameeriklane Chris Moore.

Põhiturniiril kuuendaks jäänud Aexpo/Estravan lõpetas I divisjonis hooaja veerandfinaalis, kui 75:77 kaotati Rimile ja kukuti edasisest konkurentsist. “See tulemus polnud meile pettumuseks, vaid motivaatoriks tulla uuel hooajal tagasi tugevamana ning olla valmis võitma!” kommenteeris Korvpall24.ee portaalile tiimi treener Moore.

Uueks hooajaks on tema sõnul plaanid paigas ning välja plaanitakse tulla tugevamana kui varem: “Enamik mängumehi peaks meil jätkama ning mõned täiendused on plaanis samuti teha. Loodetavasti kaasnevad sellega ka paremad tulemused. Põhiline eesmärk on meeskonnana areneda ning suuta näidata heal tasemel mängu.”

Moore oli nõus välja käima ka konkreetse eesmärgi: “Tahame võita rohkem mänge kui eelmisel hooajal ning lõpetada kolme parema hulgas!”

“Minule Rahvaliiga meeldib, kuna see annab harrastuskorvpalluritele hea võimaluse oma oskuseid näidata. Mängude tase küll kõigub üles-alla, kuna on nii tugevamaid kui nõrgemaid vastaseid, kuid kõik suudavad kõiki võita, kui korraliku keskendumisega mängule ei tule,” kiitis pikalt korvpalli sees olnud Moore.

Moore saabus Eestisse 1994. aastal ja esindas teiste klubide seas näiteks ka Nybiti ja A. Le Coqi värve. Pärast karjääri lõppu jäigi mees siia. Kas mehel pole tulnud soovi endale ka taas ketsid jalga tõmmata ja Rahvaliigas mõned kiiremad liigutused teha?

“Mängimiseks peaksin endale taas jalad alla saama, sest kui ma kunagi mängisin, siis enamuse ajast veetsin ma õhus. Hüppasin igale poole, panin palle pealt, blokeerisin viskeid! Praegu jään pigem treeneritöö juurde ja üritan vormi hoida isiklikel põhjustel, et mängida oma poja Justiniga,” sõnas Moore lõpetuseks.


Optibet Rahvaliiga Põhja regioonis on praeguseks Weekend sarjas end üles andnud 24 võistkonda ja Regular sarjas 12 tiimi. Weekend sarja 24 kohta on hetkeseisuga küll täidetud, kuid veel on võimalik ennast kirja panna varunimekirja, kes pääsevad peale, kui mõni võistkond peaks oma kohast loobuma. Regular sarjas numbrilist osaluspiirangut pole ning õige aeg on meeskond kirja panna!

Lisainfo Optibet Rahvaliiga kohta SIIT. Juba registreerunud meeskondade nimekirja näeb SIIT.

scroll to top