fbpx
Close

Teises liigas hiilgavat statistikat näidanud mängumees saab võimaluse Pärnu Sadamas

-Artjom Rogovoi | Foto: Pärnu esindusmeeskond Facebook

-Artjom Rogovoi | Foto: Pärnu esindusmeeskond Facebook

Pärnu Sadama korvpallimeeskond teatas teisipäeval, et klubiga liitub mullu teises liigas vägevaid numbreid kogunud ääremängija Artjom Rogovoi.

26-aastane ja kahemeetrine Rogovoi kerkis mitme kõrgliigaklubi huviorbiiti mulluse hooajaga, kus kogus Valgamaa Kutseõppekeskuse meeskonna eest kaheksa kohtumisega keskmiselt 22,1 punkti ja 17,9 lauapalli.

“Minu jaoks tuli üllatusena, et selline tipptasemel klubi nagu Pärnu andis mulle võimaluse kätt proovida. Kaua ma mõtlema ei pidanud, sest see on just see, millest lapsepõlves unistasin ja mille nimel olen trenni teinud ja ennast vormis hoidnud. Nüüd on see võimalus tulnud ja olen väga õnnelik. Hea meel, et saan trenni teha meestega, kes armastavad korvpalli sama palju nagu mina,” rääkis Rogovoi klubi Facebooki lehe vahendusel.

Peatreenerile ja publikule jätkus mehel üksnes kiidusõnu: “Heiko (Rannula) on asjalik treener, kes on nõus mind arengus aitama. Olen õnnelik, et on võimalus temaga koostööd teha. Kindlasti on Pärnu fännid oluline Pärnu Sadama meeskonna osa, kes aitavad võita, toetades nii kodumängudel kui väljaspool.”

Rogovoi on töökas ja sihikindel ning lubab meistriliigasse püsimajäämiseks endaga palju tööd teha. Enda miinuseks peab ta kogemuste puudust, kuid see tuleb ajaga.

scroll to top