Kuusmaa sai Itaalias pronksimängu alguses vigastada ning Stella Azzurra jäi neljandaks

-Kaspar Kuusmaa | Foto: stellazzurra.it

Itaalia U14 vanuseklassi korvpalli finaalturniiril lõpetasid Kaspar Kuusmaa ja Roma Stella Azzurra kahe kaotusega ning pidid leppima neljanda kohaga.

Turniiri alagrupis kõik neli mängu võitnud ning seejärel ka oma veerandfinaali kindlalt võitnud Stella Azzurra esimene kaotus tuli laupäevases poolfinaalis, kui 63:66 jäädi alla Oderzo Basketile.

Pühapäeval tuli Stella Azzurral vastu võta teinegi järjestikune kaotus, kui pronksimängus kaotati 45:55 Cantu Cierre Ufficio nimelisele tiimile.

Kolmanda koha mängus sai noor eestlane üsna esimestel minutitel vigastada ja kanti väljakult meeskonnakaaslaste poolt ära. Videopildi järgi vigastas Kuusmaa üsna tõsiselt põlve.

U14 vanuseklassi Itaalia meistriks tuli BSL San Lazzaro, kes finaalkohtumises alistas Kuusmaa tiimi poolfinaalis kukutanud Oderzo Basketi.