fbpx
Close

Kes olid koroonaviiruse poolt räsitud 2019/20 hooajal parimad Rahvaliiga tiimid?

-Hetk Rahvaliiga mängust Ehton - Rim | Foto: Siim Semiskar

-Hetk Rahvaliiga mängust Ehton – Rim | Foto: Siim Semiskar

Kuna Optibet Rahvaliiga Põhja regiooni paremate tiimide väljaselgitamisele korvpalliväljakul pani koroonaviirus põntsu koguni kahel korral – esmalt käesoleva aasta märtsis ja teistkordselt vahetult planeeritud Välkturniiri eel -, siis toome paberil esile katkestamise hetkel esirinnas olnud tiimid.

Kuna tiimidel oli koroonaviiruse pandeemia tõttu kehtestatud eriolukorra ajaks peetud erinev arv kohtumisi, siis toome edukamad tiimid välja võiduprotsendi alusel.

Regular sarja I divisjoni parimaks 2019/20 hooajal jäi võiduprotsenti arvestades A4 Haldus (12-1), kes pidi kaotusekibedust tunnistama vaid korra – jaanuari alguses skooriga 65:72 Ibis Tallinn/Hausersi vastu. Ibis Tallinn/Hausers ja BC Torm kogusid võrdselt 13 võitu ja 2 kaotust, omavahelise kohtumise võitis seejuures Hausers veebruari keskel 75:53.

Kogu liigatabel on nähtav SIIN.

Regular sarja II divisjoni parimaks jäi 17-st kohtumisest vaid ühe kaotanud Tabasalu. Ainus allajäämine tuli kohe hooaja teises matšis, kui 68:76 kaotati Genius Sportsile. Teisele ja kolmandale positsioonile platseerusid Puhhid (15-2) ja Nordauto (12-5).

Kogu liigatabel on nähtav SIIN.

Weekend formaadi I divisjonis mängiti hooaja katkemise hetkel juba vahegruppe ning kõrgemas vahegrupis oli liidriks Ehtoni meeskond. Järgnesid Rim, Mediq Eesti, KK Pelgulinn ja Park Minigolf.

A-vahegrupi tabel on nähtav SIIN ja B-vahegrupi tabel SIIN.

Weekend formaadi II divisjonis oli suveräänselt liidrikohal liikumas meeskond Morsad, kellele järgnesid Sportsbet ja Wildix/Esecom.

C-vahegrupi tabel on nähtav SIIN ja D-vahegrupi tabel SIIN.

Optibet Rahvaliiga uueks hooajaks registreerimine käib veel esmaspäeva ehk 21. septembrini. Registreerida saab SIIN või saates e-maili info@rahvaliiga.ee.

scroll to top