fbpx
Close

Rytas ja Kristjan Kitsing alustasid Leedus uut hooaega purustustööga

-Kristjan Kitsing | Foto: Siim Semiskar

-Kristjan Kitsing | Foto: Siim Semiskar

Kristjan Kitsingu koduklubi Vilniuse Lietuvos Rytas alustas laupäeval Leedu kõrgliigas uut hooaega, kui võõrustati Utena Juventust ning võeti veenev 106:77 (17:15, 27:23, 30:16, 30:23) võit.

Visketabavus oli kummalgi meeskonnal üpris võrdne (Rytasel 51%, Juventusel 48%). Lauavõitlus kuulus aga selgelt 43:27 (ründelaud 18:5) Rytasele. Korvisööte suutis Juventus rohkem jagada 25:21, kuid pallikaotuseid tehti see-eest samuti rohkem 22:10. Rytase mehed paistsid silma veel 13 vaheltlõikega vastaste kolme vastu.

Ligi 12 minutit mänguaega teeninud Kristjan Kitsing punktiarvet ei avanud. Kolmest teele saadetud kaugviskest sel korral ükski ei tabanud ja ainsal lähiviskel eksis ta samuti. Statistikasse kogunes üks lauapall ja vaheltlõige ning 4 isiklikku viga.

Rytase resultatiivseimaks kerkis Demetrius Montel Jackson 18 punkti, 8 lauapalli ja 8 korvisööduga. Andrew Darius Goudelock toetas omasid 15 punktiga ning Christopher Albert McCullough tõi 12 punkti ja võttis 7 lauapalli. Võrdselt 11 punkti viskasid Rokas Gustys, Arnas Butkevicius ja Dovis Bickauskis. Juventuse parim oli Ignas Vaitkus 15 punktiga.

Rytas on taas võistlustules 22. septembril, mil võõrsil kohtutakse Prienai CBet võistkonnaga.

 

View this post on Instagram

 

Sezono atidarymą pradedame galinga pergale! ⚫️⚪️? Jūsų palaikymas ir atmosfera arenoje buvo nuostabi ?

A post shared by BC RYTAS, Vilnius (@rytasvilnius) on

scroll to top