fbpx
Close

Kes võidab olukorras, kus Kalev/Cramo on saanud ennast soojaks mängida, Strasbourg aga mitte

-Kregor Hermet ja BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond | Foto: Siim Semiskar

BC Kalev/Cramo jätkab peale vahepealset pausi mänge korvpalli Meistrite liigas teisipäeval kodumatšiga prantslaste Strasbourg’i vastu, kellele oktoobri alguses avavoorus viimaste sekundite pealtpanekust 73:75 alla jäädi.

BC Kalev/Cramo poolel viskas Silas Melson parimana 18 punkti, Rauno Nurgeri arvele kanti 16 silma ja 7 lauapalli ning Kristjan Kitsing kogus samuti 16 punkti ja hankis lisaks ka 5 lauapalli. DeAndre Lansdowne viskas Strasbourg’i edukaimana 21 punkti, John Roberson lisas 14 silma ja Matt Mitchell kogus 12 punkti ja 9 lauapalli.

Pärast seda avavoorukohtumist on Strasbourg võitnud veel korra Oostende meeskonda ning kaotanud kahel korral Bursa Tofasele. Kalev/Cramol on seevastu õnnestunud võõrsil Tofast võita ning kaotada kahel korral Oostendele.

Vaatamata tabeliseisule ja esimese mängu tulemusele on Optibeti koefitsiendimeistrite arvates kohtumise kergeks favoriidiks BC Kalev/Cramot, kelle koefitsiendiks on nende ridade kirjutamise hetkel 1,78. Strasbourg’i sama number on 1,93.

Eesti esiklubi tuleb mängule vastu võiduka tundega, kui pühapäeval saadi VTB Ühisliiga raames kindlalt jagu Astanast. Strasbourg polegi aga pärast koondisepausi veel mänginud ning nende viimane võistlusmatš oli 18. novembri võit Fos-Provence’i vastu koduses liigas. Saame näha, kuidas Prantsuse tiimile selline pikem paus mõjunud on.

Mängu otseülekanne on nähtav TV3 Sports2 kanalilt algusega kell 18.50 ning kohtumist kommenteerivad Kalev Kruus ja Rauno Pehka.

Koefitsiendid: Optibet

scroll to top