fbpx
Close

Eesti-Läti liiga: Varrakult kiidusõnu pälvinud Viimsi teenis juba kuuenda võidu järjest, VEF rikkus tartlaste ilusa nädala

-Rain Veideman ja KK Viimsi korvpallimeeskond | Foto: Siim Semiskar

Koondisemängude pausilt naasnud Paf Eesti-Läti korvpalliliigas peeti möödunud nädalal kuus kohtumist. Neist neli olid Eesti võistkondade omavahelised mõõduvõtud ning üks jäi lätlaste siseasjaks. Ainus naabrite vaheline mäng lõppes paraku lõunanaabrite võiduga, mis tähendab, et Korvpall24 poolt jälgitud Eesti-Läti baromeeter on nüüd lätlaste poole kaldu 19:13.

Liiga naasis koondisepausilt kolmapäeval Kalevi spordihallis, kus valitsev meister BC Kalev/Cramo (6-1) alistas Rakvere Tarva (1-9) kindlalt 94:65 (23:9, 23:19, 24:14, 24:23).

Kalevlaste resultatiivseim oli viis kaugviset tabanud Silas Melson, kelle arvele jäi 23 punkti, 3 lauapalli ja 5 korvisöötu. JeQuan Lewis ja Ojars Silinš viskasid vastavalt 15 ja 11 punkti ning Kregor Hermet ja Marcis Vitols said mõlemad kirja 9 silma. Hermet kogus ka meeskonna parimana 10 lauapalli. Tarva parim oli kaksikduubli teinud Aleksa Nikolic, kes viskas 22 punkti ja võttis 10 lauapalli. Renato Lindmets lisas 18 punkti.

scroll to top