fbpx
Close

Kogenud Erik Keedus jätkab ka uuel hooajal oma juurte juures

-Erik Keedus | Foto: Siim Semiskar

-Erik Keedus | Foto: Siim Semiskar

TalTechi korvpallimeeskond teatas täna, et ka uuel hooajal jätkab tiimi ridades kogenud endine Eesti koondislane Erik Keedus.

31-aastane ja 198 cm pikkune Keedus on mees, kes on karjääri jooksul mänginud positsioone “ühest” “neljani” ning aidanud oma mitmekülgsusega seni nelja erinevat Eesti korvpallimeeskonda.

TTÜ Korvpalliklubi noortesüsteemist välja kasvanud Keedus tegi kõrgliigadebüüdi hooajal 2007/08 TTÜ esindustiimis. Tehnikaülikooli meeskonnas arenes ta kokku seitse hooaega, kuni lõpuks 2014/15 napsas mehe endale BC Kalev/Cramo.

Kalev/Cramos pallis Keedus VTB Ühisliiga tasemel omakorda viis hooaega. 2019/20 tegi mängumees põike Raplasse, kuid naasis siis eelmiseks hooajaks oma juurte juurde ja liitus TalTechiga.

Paf Eesti-Läti korvpalliliigas kogus Keedus 24 mänguga keskmiselt 26,9 minutit, 10,8 punkti, 5,5 lauapalli, 1,8 resultatiivset söötu ja 1,1 vaheltlõiget.

“Loodan, et tuleval hooajal on publik saalis ja tulevad põnevad lahingud. Eesmärgiks on, et hooaeg kestaks eelmisest kauem,” kommenteeris Keedus TalTechi korvpallimeeskonna Facebooki konto vahendusel.

TalTech on seni uue hooaja koosseisust ametlikult avaldanud peatreener Alar Varraku ning mängijatest Oliver Metsalu, Indrek Kajupanga, Jaan Erik Lepa ja nüüd siis ka Keeduse nimed.

scroll to top