fbpx
Close

Hea koostöö on Eesti korvpalli arengu alus!

-Korvpall24.ee | Foto: Pixabay/Korvpall24.ee

Korvpall24.ee on esimene eestikeelne korvpalliportaal, mis alustas oma tegevust 1. veebruaril 2018. aastal. Meie missiooniks on kajastada Eesti korvpalli rohujuuretasandilt kuni meie kõige kõrgemate tippudeni välja. Korvpall24.ee portaal ei saaks tegutseda ilma meie suurepäraste toetajate ja koostööpartneriteta, kelle abil korvpalliuudised ja intervjuud lugejateni jõuavad.

Kvaliteetse spordiportaali igapäevane tegevus nõuab palju pühendumist ning ajalist ja rahalist ressurssi, seetõttu oleme pidevalt otsimas toetajaid ja koostööpartnereid, kelle abiga seda vankrit vedada.

Online Media OÜ portfelli kuuluvad veebiportaalid Korvpall24.ee, Võrkpall24.ee, Jalgpall24.ee, Käsipall24.ee, Fightsports24.ee, Tennisnet.ee, Rahajutud.ee ja Tervisetrend.ee ning harrastajate korvpalliturniir Tallinna Rahvaliiga.

“Meie suur armastus on korvpall ning sport laiemalt ja seda tunnet jagame me paljude oma toetajatega, kellele pakume omalt poolt reklaamiväljundina kõiki meie spordiportaale. Kui meie tegevus Sind kõnetab ja/või tahad oma tooteid ja teenuseid meie kanalites rahvale tutvustada, siis võta ühendust, saame kokku ja arutame, kuidas saame üksteisele kasulikud olla,” sõnab Korvpall24.ee peatoimetaja Siim Semiskar.

Siimuga saab ühendust helistades +372 5664 9737 või kirjutades siim@korvpall24.ee.

scroll to top