fbpx
Close

Korvpall24 portaal on eetris tagasi heade uudiste ja avaliku üleskutsega!

-Korvpall | Foto: Pexels

Meil on hea meel teatada, et Korvpall24 portaal naaseb täna ehk 1. märtsil oma esialgsel domeenil Korvpall24.ee veebiavarustesse tagasi! Esimesi uusi artikleid ja värsket sisu on oodata teisipäeva jooksul, nii et püsige lainel.

Selle aasta veebruari alguses sai Korvpall24 portaal nelja aastaseks ning tänasest alustame reipa sammuga viienda eluaasta tegemisi. Kõik need aastad oleme saanud tegutseda suuresti tänu meie megahea toetaja Optibeti abile, kes jätkab Korvpall24.ee selja taga ka edaspidi. Kõvasti on oma nõu ja jõuga abistanud ka Eesti Korvpalliliit. Loomulikult on meie senisel teekonnal olnud veel palju erinevaid koostööpartnereid, kellele on siinkohal sobiv hetk sügav kummardus teha.

Oleme otsustanud jätkata rohkem n-ö veebiajakirja formaadis, mis tähendab, et keskendume peamiselt intervjuudele ja pikematele lugudele. Oleme saanud selgeks, et suurte uudisportaalidega ei jaksa me kiiruses võistelda ning pole mõtet ka tulemusuudiste dubleerimisele väärtuslikku ressurssi raisata.

Meie umbes poole aastane koostöö Geenius Meediaga näitas, et Korvpall24 laadsel nišiportaalil on väga selge koht korvpallisõprade igapäevamenüüs olemas, kuna tellijate arv oli rõõmustavalt suur ning päev-päevalt tuli uusi tellijaid ka juurde.

Nüüd on meil lugejatele ka suurepärane uudis, et Korvpall24 kuutellimus muutub senisest poole odavamaks ning lisanduvad ka ühe artikli ostmise ning soodushinnaga aastatellimuse võimalused. Kuutellimuse puhul saab ühe korra kasutada võimalust teha 1€ eest endale proovitellimus, tavahinnaks on 3.90€. Aastatellimuse saab teha arve alusel makstes kümne kuu hinnaga ehk 39.90€ ning ühe artikli lugemise hinnaks on 1€.

NB! Kui tegite varasemalt endale Geeniuse portaalide tellimuse üksnes Korvpall24 lugemiseks, siis kui te seda veel teinud pole, lõpetage Geeniuses oma tellimus ning tehke Korvpall24.ee domeenil tellimus uuesti.

Kõik tellimustega seotud info ning abi on saadaval meiliaadressil abi(at)korvpall24.ee.

Liitu Korvpall24 kollektiiviga!

Ühtlasi kutsume üles kõiki lugejaid, kes sooviksid ennast ajakirjanduslikult proovile panna ja seejuures taskuraha teenida, liituma meie kaastöötajate ringiga. Otsime korvpallisõpru, keda saata kas reporteritena “põllule” intervjuusid tegema, kirjutama pikemaid kajastusi meie välismaal pallivatest mängijatest või kajastama laiemalt korvpallimaailmas toimuvat.

Kogu tegevus ja tasustamine on tükitöö põhine, mistõttu pole vahet, kas saad panustada kord kuus, kord nädalas või igapäevaselt. Ootame Sinu kirja aadressile siim(at)korvpall24.ee.

scroll to top