fbpx
Close

“Kuues Viga” #18 | NBA seis pärast vahetustetralli

-Kristaps Porzingis | Foto: AP/Scanpix

Kuuenda Vea neljaliikmeline toimetus sai enne Eesti Vabariigi sünnipäeva korraks kokku, et õlle ja singirullide saatel võtta ette viimati toimunud NBA vahetustehingud.

Enim diskussiooni tekitas Mavericksi tehing Wizardsiga – saatejuht Henri Sipra on aastate vältel ehitanud Porzingise globaalset fännilehte, ent nüüd peab ta turustama Läti ükssarvikut olukorrast, kus sarviku võitluskaaslaseks on eestlasele väheütlev Bradley Beal, mitte enam Luka Doncic. Mis nüüd Henri tööst küll saab?!

Otto sarjas Sacramento Kingsi, Erki haipis OKC Thunderi uustulnukat Josh Giddeyt ja Ardo viskas õhku mõtte, et Anthony Davis ei tulegi sel hooajal enam Lakersi värvides platsile, mis tähendab tõenäoliselt Lakersi kirstunaela selleks hooajaks.

Henri tutvustas ka kõigile, kuidas oli kommenteerida kolm ööd jutti NBA Tähtede Mängu sündmusi kella 3st öösel ning millised neist sündmustest olid kuhjaga väärt öist pingutust.


Mis on “Kuues Viga”?

Korvpall24 ja Optibet toovad teieni Eesti parima NBA podcasti. Kogusime kokku kohalikud NBA eksperdid ja toome kord nädalas Eesti korvpallisõbrale kõige värskemaid ja vahetumaid NBA-muljeid. Saate produtsent on Korvpall24 peatoimetaja Siim Semiskar ning saatejuhtideks Otto Oliver Olgo, Ardo Kalda, Henri Sipra ja Erki Saksing.

scroll to top