fbpx
Close

Korvpall24.ee on aastane! Kuidas me siia jõudsime ja kuhu edasi?

-Korvpall24.ee | Foto: Pixabay/Korvpall24.ee

-Korvpall24.ee | Foto: Pixabay/Korvpall24.ee

1. veebruar oli see päev, kus Korvpall24.ee veebiportaalil täitus ametlikult esimene tegutsemisaasta. Palju on tehtud, palju on veel teha ning paras aeg on heita pilk kogu aastale tagasi.

Idee korvpalliportaali tegemisest sündis 2017-18 aastavahetuse paiku ning kiirelt hakkas töö pihta. Kohe algusest sai fookus seatud täielikult Eesti korvpallile ning seni saadud tagasiside on näidanud, et toonane otsus oli pigem õige.

Kindlasti paljud juba teavad, et Korvpall24.ee veebilehel on ka mitmeid vennasportaale, mille toimetamine käib nö sama katuse alt ning toimetused-kirjutajad aitavad üksteist nõu ja jõuga. Kogu selle ettevõtmise taustal toimetab suurepärane tiim kogenud mehi, kes annavad oma panuse, et portaalid lugejaid võimalikult hästi teeniksid.

Kui Korvpall24.ee alustas sisu poolelt ühe kirjutajaga ning pool aastat kirjutati suurem osa lugusid kahe mehe poolt, siis nüüdseks on suuremal või väiksemal määral oma panuse andnud peaaegu kümmekond tubli kirjutajat, kellest enamus tegutseb hobikorras oma põhitegemiste kõrvalt. Tänu neile ägedatele meestele saategi teie Eesti korvpalliga võimalikult operatiivselt ja süvitsi kursis olla.

Loomulikult ei saa jätta mainimata meie suurepärast toetajat Optibeti, kes oli valmis meile algusajal õla alla panema. Eeskujulikult toimib ka koostöö Eesti Korvpalliliiduga, kes on pakkunud igakülgset toetust ja abi. Olulist tuge oleme saanud ka kõigilt teistelt sponsoritelt, toetajatelt ja abilistelt, kellega aasta jooksul teed meid kokku on viinud. Suur tänu teile kõigile selle eest!

Aasta jooksul külastas Korvpall24.ee veebilehte ca 100 000 unikaalset külastajat, kes kokku tegid 700 000 sessiooni ehk keskmiselt tegi üks külastaja lehel 7 sessiooni. Keskmine lehel oldud aeg nende sessioonide jooksul oli minut ja 36 sekundit.

Peaaegu 82% kasutajatest tuli statistika järgi Eestist, järgnesid Soome (3,4%), USA (2,23%) ja Läti (0,92%). Kõige populaarsemaks linnaks, kust külastusi tehti, oli koguni 56-protsendiga Tallinn. Silma paistsid ka Tartu (7,7%), Rakvere (2,34%), Pärnu (2,31%) ja Helsingi (1,83%) inimesed.

Meeste ja naiste vahel jaotub meie lugejaskond 63% vs 37% meessoo kasuks, mistõttu ärgitame kõiki meie naislugejaid, et rääkige sõbrannadele ka, et Korvpall24.ee portaali tasub külastada ja tõstame naislugejate protsendi teisel tegutsemisaastal kõrgemale! Vanuste lõikes on ülekaalukalt suurim rühm 25-34-aastased (koguni 44%), järgnevad 35-44-aastased (24,5%) ja 45-54-aastased (17,2%).

Nagu arvata võib, siis tühjast kohast millegi uue loomine ei ole kerge, kuid tööd on tehtud aasta jooksul meeletult ning väga palju oleme kollektiivselt saanud uusi teadmisi ja oskusi, mida rakendada portaali edasises arengus. Loodame, et meie lugejad jäävad meile endiselt truuks ning leiame ka uusi toetajaid, kelle abil täistuuridel edasi tegutseda.

Muidugi ei ole piisavalt sõnu, et tänada meie lugejaid, kes on ja jäävad Korvpall24.ee portaali jaoks kõige olulisemaks kogu tegevuse juures. Suur tänu teile usalduse eest ning loodame kõigest hingest, et suudame teile ka järgmistel tegutsemisaastatel pakkuda sisukaid uudiseid ja huvitavaid intervjuusid, mis õigustaksid seda, et te oma kõige kallimat vara – aega – meie hoolde usaldate.

Nagu Gregor Arbet hiljutises intervjuus ütles: “Eesti korvpall elab edasi!” Korvpall24.ee portaal teeb teie abiga kõik endast oleneva, et anda oma panus meie korvpalli arengusse. Kõik koos järgmisesse aastasse – uued ideed ja tegevused ootavad!

Siim Semiskar
Korvpall24.ee kaasasutaja ja peatoimetaja


NB! Kõik, kellel on tahtmine mingil moel meie tegevuses kaasa lüüa või aidata meil arengus järgmisi samme astuda, võtke julgelt ühendust meiliaadressil info@korvpall24.ee. Oleme tänulikud iga hea sõna, abikäe või toetuse eest.

scroll to top