fbpx
Close

Korvpall24.ee peatoetajana jätkab ka uuel hooajal Optibet!

Korvpall24.ee portaal saab uhkusega oma lugejatele teada anda, et oleme meie hea toetaja Optibetiga pikendanud koostööd veel üheks aastaks.

“Optibet pakub kvaliteetset spordiennustust aastast 2014 ning tahab olla seal, kus on ka spordihuvilised,” sõnas Optibeti brändijuht Rage Riismann. “Seetõttu jätkasimegi koostööd Korvpall24.ee portaaliga, et pakkuda korvpallifännidele meelelahutust ning aidata nendeni informatsiooni kohale viia. Optibet pakub huvilistele igapäevaselt ennustamiseks suurusjärgus 20 000 erinevat koefitsienti ning loodame, et ka Korvpall24.ee lugejad leiavad meie juurest alati endale huvipakkuvaid võimalusi,” jätkas Riismann.

“Optibeti roll selles, et Korvpall24.ee portaal on lugejate hulgas leidnud väga hea vastuvõtu, on märkimisväärne. Täname Optibeti meie portaali kui ka kõigi lugejate nimel jätkuva usalduse eest,” rääkis Korvpall24.ee peatoimetaja Siim Semiskar. “Tänu toetajatele saame esimese eestikeelse korvpalliportaalina jätkata Eesti korvpalli laiapõhjalist kajastamist ning uueks hooajaks plaanime oma lugejaid üllatada ning pakkuda veel rohkem lisaväärtust.”

Korvpall24.ee portaal palub kõigil meie täisealistel fännidel anda omapoolne panus portaali edusse ja avada Optibetis endale konto ning vaadata üle nende poolt pakutavad võimalused. Uutele liitujatele pakub Optibet ka mitmeid eripakkumisi, millega saab tutvuda SIIN.

Lisaks Korvpall24.ee veebiportaalile toetab Optibet ka meie sõsarlehte Jalgpall24.ee.

* Fotol Optibeti brändijuht Rage Riismann ja Korvpall24.ee peatoimetaja Siim Semiskar.

scroll to top