fbpx
Close

Kunagine meeskonnakaaslane Rauno Nurger Kalev/Cramo uuest täiendusest: väga kõrge põrkega mees

Avatar
-Rauno Nurger elab Tekele Cottonile vahetuspingilt kaasa | Foto: AFP/Scanpix

BC Kalev/Cramo teatas värskelt, et hooaja otsustavateks faasideks liitub nendega 26-aastane ameeriklasest tagamängija Tekele Cotton. 188 cm pikkusel korvpalluril on Eestiga varasemalt üks seos juba olemas, kui hooajal 2014/15 pallis ta Wichita State’i ülikoolis koos meie koondislase Rauno Nurgeriga.

Cotton oli Wichita State’is neljast hooajast kolmel kindel põhiviisikumees ja viimasel kahel aastal alustas kõik kohtumised esiviisikus. 2014/15 jäi talle 34 matšiga kirja keskmiselt 31,8 minutit, 9,8 punkti, 3,9 lauapalli, 2,9 söötu ja 1,4 vaheltlõiget.

Samuti 26-aastase Rauno Nurgeri jaoks oli Cottoni viimane ülikoolihooaeg hoopis esimeseks kolledžiaastaks ning eestlase kontole kogunes 24 kohtumisega keskmiselt 8,8 minutit, 2,3 punkti ja 1,2 lauapalli.

Korvpall24.ee uuris Nurgeri käest, kas Eesti koondislane on oma kunagisel meeskonnakaaslasel hiljem ka silma peal hoidnud ja kuidas ta ameeriklast iseloomustaks.

“Mäletan ikka teda,” kinnitas Nurger. “Eriti pole tema pärastistel tegemistel silma peal hoidnud, aga tean, et mängis Saksamaal ja Itaalias. Lisaks pallis ka NBA suveliigas.”

“Ülikoolis oli (Cotton) väga hea kaitsemängija, treeneri üks lemmikuid. Väga kõrge põrkega mees. Käitus alati väga professionaalselt nii korvpalliplatsil kui väljaspool. Nägin teda tihti saalis ka üksi enda kallal töötamas. Midagi halba pole selle mehe kohta öelda.”

Kalev/Cramo klubi info põhjal peaks Cotton Tallinnasse jõudma teisipäeval.

scroll to top
Inline
Inline