fbpx
Close

“Kuues Viga” #26 | Miks põrus hooajaeelne suurfavoriit Brooklyn Nets nii haledalt?

-Brooklyn Nets | Foto: Brad Penner-USA TODAY Sports/Scanpix

Esimene NBA play-off’ide ohver selgus 26. aprilli varahommikul, kui Nets kaotas neljandat korda Boston Celticsile. Miks nad põrusid?

Hooaja eel paigutas enamik NBA fänne, kihlveokontoreid ja eksperte – sealhulgas mitmed Kuuenda Vea toimetuse liikmed, kuulake meie hooajaeelseid saateid kui viitsite – Netsi NBA toiduahela tippu. Nad olid paberil ja 2021 play-off’is nähtu põhjal kõige ohtlikumad konkurendid tiitlikaitsjatele Milwaukee Bucksile. Neil oli Kevin Durant, olümpialgi pidurdamatu USA koondise liider.

2022 kevadeks on Nets esimene tiim, kes langeb välja NBA play-off’idest. Kellele otsa vaadata, et see kaotus lõpuks nii veenev oli? Mida arvata Boston Celticsist, kes Netsi paika pani?

Otsime neile küsimustele pikalt vastuseid, ja käime läbi ka ülejäänud seitse esimese raundi play-off-seeriat, millest vähemalt kolm või neli pakuvad veel fännidele närvikõdi.

Lisaks arutame Eesti parimate NBA baaride teemal, võtame lahti NBA Uustulnuka ja Enim Arenenud Mängija laureaadid ning anname aru Optibeti seisust, kus Otto kaotas palju ja Ardo võitis kõvasti.

VAATA:

KUULA:

Mis on “Kuues Viga”?

Korvpall24 ja Optibet toovad teieni Eesti parima NBA podcasti. Kogusime kokku kohalikud NBA eksperdid ja toome kord nädalas Eesti korvpallisõbrale kõige värskemaid ja vahetumaid NBA-muljeid. Saatejuhtideks on Otto Oliver Olgo, Ardo Kalda, Henri Sipra ja Erki Saksing.

scroll to top