fbpx
Close

“Kuues Viga” #31 | Mida suudab Celtics NBA finaalis Warriorsi dünastia vastu?

-Golden State Warriors - Boston Celtics | Foto: AFP/Scanpix

NBA 75. hooaja kulminatsioon on päral – 2. juunil hakkavad omavahel tiitli nimel võitlema räsitud kaitsetiim Boston Celtics ja dünastia hiilgust taastada ihkav ründemasin Golden State Warriors.

Celticsi teekond finaalini pole olnud lihtne ja mitme olulise võtmemängija pea kohal hõljuvad murepilved. Mis on tänaseks alles Marcus Smartist, Al Horfordist ja eriti Robert Williamsist, kes on minevikus pakkunud Warriorsile peavalu? Celticsi õnneks on peaaegu iga finaalimängu vahel kaks puhkepäeva.

Warriors ootab samuti pingi peale täiendusi tagasi, aga suurim küsimus on, et kas nad suudavad jätkata NBA play-off’ide kõige edukama lauatiimina. Looney ja Wiggins on domineerinud ründelauda senini ja Celtics on olnud lauas keskpärane.

Kui Celtics võidab, oleme võibolla tunnistajateks uue dünastia esimesele sammule. Kui Warriors võidab, tõuseb nende pärand veelgi kõrgemale stratosfääri.

Ladusime ette ka värskeid uudiseid NBA-st, Otto möönis jätkuvat hävingut Optibetis ning vaatasime otsa Heati-Mavericksi seisule pärast konverentside finaale.

Otto esitas saate lõpus “Kuuenda Vea” fännidele väljakutse. Saada talle vastus aadressile kuuesviga@gmail.com. Kui tahad teha oma podcasti Siduri tänaval, uuri veebilehte podcastrent.ee.

VAATA:

KUULA:

Mis on “Kuues Viga”?

Korvpall24 ja Optibet toovad teieni Eesti parima NBA podcasti. Kogusime kokku kohalikud NBA eksperdid ja toome kord nädalas Eesti korvpallisõbrale kõige värskemaid ja vahetumaid NBA-muljeid. Saatejuhtideks on Otto Oliver Olgo, Ardo Kalda, Henri Sipra ja Erki Saksing. Saadet salvestatakse ülimalt uhkes podcastrent.ee stuudios!

scroll to top