fbpx
Close

“Kuues Viga” #41 (S2E04) | Millega jäävad meelde kõige kuulsamad töötuks jäänud NBA superstaarid?

Foto: Kuues Viga

Õige mitu 2000-ndate ja 2010-ndate vägevat kossustaari tiksuvad töötutena kodus või passivad pingi lõpus, mõeldes, et “kas see ongi lõpp?”

Võtsime need mehed luubi alla ja küsisime stuudios üksteiselt, et mis nurga alt jääme me neid mahakäinud NBA staare mäletama. Alustasime endisest NBA kõige domineerivamast tsentrist Dwight Howardist ja lõpetasime kuulsa pingimehe Lou Williamsiga.

Howardi ja Williamsi vahel kommenteerisime kokkuvõtvalt ka Carmelo Anthony, Rajon Rondo, Blake Griffini, DeMarcus Cousinsi, Kemba Walkeri, Isaiah Thomase, LaMarcus Aldridge’i, Paul Millsapi, DeAndre Jordani ja Serge Ibaka karjääre. Üks kuulus nimi mahtus esialgu veel loetellu, kuid Ardo ja külalisena jälle stuudios olnud Sten Padar ei olnud nõus Ottoga, et ta peaks seal loetelus olema. Lisaks jõudsime kiirelt üksmeelele, milline endine superstaar liitub järgmisena pika nimekirjaga.

Kes on Sinu arvates järgmine kustuv täht NBAs? Kirjuta oma vastus meilile kuuesviga@gmail.com, sest me loeme su arvamuse saates ette. Kui soovid aga teha oma podcasti, vaata üle www.podcastrent.ee.

VAATA:

KUULA:

Mis on “Kuues Viga”?

Korvpall24 ja Optibet toovad teieni Eesti parima NBA podcasti. Kogusime kokku kohalikud NBA eksperdid ja toome kord nädalas Eesti korvpallisõbrale kõige värskemaid ja vahetumaid NBA-muljeid. Saatejuhtideks on Otto Oliver Olgo, Ardo Kalda, Henri Sipra ja Erki Saksing. Saadet salvestatakse ülimalt uhkes podcastrent.ee stuudios!

scroll to top