fbpx
Close

“Kuues Viga” #42 (S2E05) | LeBron meenutab viimaks Wizardsi-Jordanit

Foto: Kuues Viga

Erki Saksing naasis Sacramentost tuliste arvamustega ning Otto andis eetris resoluutse lubaduse seoses Brooklyn Netsiga.

Enne Netsi juurde jõudmist käisime Erki auks läbi Warriorsi mured ning panime paika, kes peab lahkuma praegusest Warriorsist.

Seejärel järasime läbi LA meeskonnad ja Brooklyn Netsi, millest viimase puhul küsisime, et kas on aeg kogu see sats laiali saata.

Kiitsime Cavaliersi ja Donovan Mitchelli, Bucksi ning Brook Lopezit ja mõistagi Otto lemmiktiimi Utah Jazzi, kes oli salvestuse ajal Läänekonverentsi parim tiim pärast kahteteist mängu. Mis on Otto hinnangul Jazzi edu valem ja miks ta haibiga ettevaatlik on?

Lühidalt peatusime ka Luka Doncici ja Dallas Mavericksi, koledates dressides peatreenerite, Shai Gilgeous-Alexanderi ja NBA uustulnukate teemadel. Pidime rääkima Drellist kah, aga unustasime (jääb järgmiseks korraks).

VAATA:

KUULA:

Mis on “Kuues Viga”?

Korvpall24 ja Optibet toovad teieni Eesti parima NBA podcasti. Kogusime kokku kohalikud NBA eksperdid ja toome kord nädalas Eesti korvpallisõbrale kõige värskemaid ja vahetumaid NBA-muljeid. Saatejuhtideks on Otto Oliver Olgo, Ardo Kalda, Henri Sipra ja Erki Saksing. Saadet salvestatakse ülimalt uhkes podcastrent.ee stuudios!

scroll to top