fbpx
Close

Kuus aastat Rapla kõrgliigatiimi esindanud Ilves astus karjääris uue sammu: usun, et keskkonnavahetus pole paha

-Gregor Ilves | Foto: Siim Semiskar

Tänavu suvel tuli paljudele korvpallisõpradele üllatusena, et vaatamata noorusele Rapla esindusmeeskonnas juba kuus hooaega kirja saanud 190 cm pikkune tagamees Gregor Ilves tuleb ära pealinna ja asub mängima TalTechi ridades. Möödunud laupäeval jõudis kätte ka see päev, kui 22-aastane Ilves tegi uue klubi eest oma liigadebüüdi, kui kodusaalis mängiti põneva lõpuga trilleris 78:76 üle lätlaste Valmiera.

Korvpall24 portaal tõmbas Valmiera vastu algviisiklasena 30 minutiga 6 punkti, 2 lauapalli ja 2 vaheltlõiget kogunud Ilvese kõrvale ja uuris, kas uues klubis oli kuidagi teine tunne Paf Eesti-Läti liigas väljakule joosta. “Kindlasti oli. Endalgi oli huvitav, uus kogemus. Uus nii-öelda kodu ja täiesti teine tunne,” sõnas Ilves.

Pole saladus, et Rapla tahtis teda oma tiimis näha ka algaval hooajal, vähemalt nii tuli välja klubi mänedžeri Jaak Karbi Korvpall24 portaalile antud intervjuust. Ilvesel olid aga teised mõtted. “Kuna mu kodu on nüüd juba mitu aastat Tallinnas olnud, siis mõtlesin, et oleks aeg lõpuks koolis ka käima hakata. See oli üks põhjus. Usun, et keskkonnavahetus pole ka paha,” sõnas Tallinna Tööstushariduskeskuses logistikat tudeeriv mängumees.

scroll to top