fbpx
Close

Rait-Riivo Laane Eesti-Läti liiga tänavustest jõujoontest: usun, et Eesti klubid on pikas jooksus tugevamad

Avatar
-Rait-Riivo Laane | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpallikoondise mängujuht Rait-Riivo Laane tegi kahe hooaja vahel paljude jaoks ootamatu otsuse, kui naasis kodumaale ja tõmbas selga debütandi KK Viimsi särgi. Üle-eelmisel nädalal peetud esimeses liigamängus näitas varem kolm hooaega Kreeka tugevuselt teises liigas ja eelmise hooaja Rumeenia meistriliigas pallinud tagamees kohe klassi, kui aitas Viimsi kindla võiduni Tallinna Kalevi vastu.

Suurepärase platsinägemise ja väga hea tehnilise pagasiga 28-aastane mängujuht kogus tänavuses esimeses ametlikus matšis Tallinna Kalevi vastu sellise statistikarea kui 8 punkti, 6 lauapalli, 7 resultatiivset söötu ja 6 vaheltlõiget. Teises liigamängus Ventspilsi vastu kogunes Laane arvele 6 punkti, 2 lauapalli, 4 resultatiivset söötu ja 4 vaheltlõiget.

Korvpall24 tõmbas Laane pärast avamängu korraks kõrvale, et rääkida esimestest emotsioonidest, senistest kogemustest uues klubis ja Eesti-Läti liiga tänavuse hooaja jõujoontest.

Loe täispikka artiklit SIIT!


Korvpall24 alustas koostööd Geenius Meediaga ning meie portaali uueks aadressiks on korvpall24.geenius.ee. Loe kolimisest täpsemalt SIIT.

scroll to top
Inline
Inline