Lauas suurt ülekaalu näidanud Pärnul ei tekkinud G4S Noorteliigaga probleeme

-Pärnu Sadam | Foto: Siim Semiskar

mihkel kirves, korvpallimeeskond

Alexela korvpalli meistriliiga laupäevases avamängus teenis Pärnu Sadam oma hooaja üheksanda võidu, kui koduväljakul oldi 107:56 üle G4S Noorteliigast.

Avaveerand kuulus pärnakatele 32:19 ja poolajaks oli nende eduseis 68:32. Kolmanda veerandaja kaotas G4S kõige väiksema vahega 10:17, lauavõitluse 54:25 võitnud Pärnu kasvatas viimasel neljandikul vahet veel kaheksa punkti võrra.

Võitjate poolelt jaotusid punktid ühtlaselt ning kahekohalise punktiarvuni ei jõudnud ainsana Nemanja Miljkovic ja Siim-Markus Post. Timo Eichfuss viskas parimana 16 punkti, kaksikduubli sai kirja Tormi Niits, kelle nimele jäi 13 punkti ja 12 lauapalli. Vastastele tõi 13 punkti Eric Schmalz ja 11 silma lisas Leemet Loik.

Turniiritabelis hoiab Pärnu (9-13) kuuendat koht, G4S Noorteliiga (0-11) jätkab viimasel tabelireal.