Tartu võttis Rapla üle hooaja viienda võidu

-Dominique Hawkins ja Vytenis Cizauskas | Foto: Siim Semiskar

Alexela korvpalli meistriliigas teenis Tartu Ülikooli meeskond koduväljakul 77:65 võidu Rapla Avis Utilitase üle. Koos kahe Balti liiga mänguga oli see Tartule viies võit sel hooajal Rapla üle.

Võõrustajad näitasid juba alguses kindlamat minekut – esimene veerandaeg võideti 22:17 ja poolajaks juhiti 40:28. Kolmanda veerandajaga suurendas Tartu eduseisu 17 punktile, kuid 2.46 enne lõppu suutis Rapla tulla kuue punkti kaugusele. Rohkemaks külalised aga võimelised polnud ning poolteist minutit hiljem oli Tartu juba lõppseisu vormistanud.

Võitjatele tõi Kristjan Kitsing 21 punkti. Carl Engström lisas 15 ja Tanel Sokk 10 silma. Rapla poolelt viskas 18 punkti Dominique Hawkins ning 13 punkti ja 10 resultatiivset söötu jäi Gert Dorbeku arvele.

Turniiritabelis hoiab Tartu (15-7) teist kohta, Rapla (12-9) jätkab kolmandana.