FOTOD | Tallinna Kalev/TLÜ alistas Tallinnas lähirivaali Valga-Valka

-Kristo Saage | Foto: Siim Semiskar

Alexela korvpalli meistriliiga laupäevases viimases kohtumises teenis Tallinna Kalev/TLÜ koduväljakul suure, 87:68 võidu Valga-Valka/Maks&Mooritsa meeskonna üle.

Valga asus kohtumist juhtima 11:6, kuid TLÜ vastas 16:6 spurdiga ja võitis avaveerandi. Poolajaks olid võõrustajad kuuepunktilises eduseisus ning enne viimast neljandikku juhiti kümne silmaga. Valga ei suutnud mängu enam tagasi tulla, viimane veerandaeg kaotati 10:19 ja ühtlasi saadi sellega TLÜ-lt hooaja teine kaotus.

Võitjate parim oli Kayel Locke 18 punktiga, Kristo Saage lisas 14 silma. Bamba Fall tegi kaksikduubli 11 punkti ja 13 lauapalliga. Valga poolelt viskas 17 punkti Edgars Lasenbergs. Maris Ziedins ja Egert Haller toetasid omasid võrdselt 11 punktiga.

Turniiritabelis on TLÜ (9-10) viies, Valga (11-11) paikneb neljandal kohal.