Kolm veerandaega kaotusseisus olnud Ethnikos teenis väärtusliku võidu

-Rait-Riivo Laane | Foto: Ethnikos Piraeus BC Facebook

Kreeka korvpalli esiliigas oli Rait-Riivo Laane koduklubi Ethnikos koduväljakul 79:75 parem tabeli teisest meeskonnast Holargosest.

Ethnikos kaotas avaveerandi 23:27 ja poolajaks oldi üheksa punktiga taga. Viimasele neljandikule mindi vastu kuuepunktilisest kaotusseisust ja pööratigi see kokkuvõttes neljapunktiliseks võiduks.

Rait-Riivo Laane teenis ligi 35 minutit mänguaega ja tõi selle aja jooksul omadele 7 punkti (vabavisked 2/2, kahesed 1/3, kolmesed 1/3). Eestlasest tagamängija arvele jäi veel üks lauapall, 6 korvisöötu ja üks vaheltlõige. Negatiivse poole pealt tegi ta 2 isiklikku viga ja 4 pallikaotust.

Võitjate parimana viskas 28 punkti Paraskeva Martzos ning 18 silma lisas Kostas Machairas. Dimitrios Kompodietas tõi vastastele 19 punkti.

Liigatabelis on Ethnikos (12-10) seitsmendal kohal. Holargos (18-4) jätkab teisel kohal.