fbpx
Close

Leedus sai Optibeti brändisaadikuks riigi üks armastatum korvpallur

Avatar
-Mindaugas Kuzminskas ja Dainis Niedra | Foto: Optibet

Korvpall24.ee portaali peatoetaja ja pikaaegne koostööpartner Optibet astus korvpallihullus Leedus olulise sammu ning lõi käed sealse ühe tuntuma korvpalluri Mindaugas Kuzminskasega, kellest saab sealne Optibeti brändisaadik.

Hiljuti Baltikumis parimaks online-kasiinoks hinnatud Optibet on aastaid Eestis ja Lätis toetanud erinevaid sportlasi, võistkondi ning liigasid. Eestis on Optibet korvpalli jätnud aastate jooksul olulise jälje, kui lisaks Korvpall24.ee toetamisele on õlg alla pandud Rahvaliiga tegemistele ning pikalt on toetatud meie esindusklubi BC Kalev/Cramot.

Optibeti Baltikumi regiooni juhi Dainis Niedra sõnul on seetõttu loogiline, et Leedu turul tehakse koostööd riigi ühe armastatuma korvpalluri Mindaugas Kuzminskasega. “Meil on suur au sellise kõrgetasemelise sportlasega koostööd teha. Mindaugase silmapaistev iseloom peegeldab ideaalselt meie ettevõtte põhiväärtusi, milleks on sport ja head emotsioonid. Oluline on mainida, et Mindaugas pole üksnes hea sportlane, vaid alati positiivne ja avatud persoon, kelle naeratus paneb ka teised inimesed naeratama,” sõnas Niedra ettevõtte pressiteate vahendusel.

Kuzminskas kommenteeris koostööd enda vaatenurgast: “Mis brändingut puudutab, siis üritan koostööpartnereid alati väga hoolikalt valida. Minu jaoks on oluline, milline on ettevõtte suhtumine klientidesse, kui kvaliteetset teenust nad pakuvad ning kas nad oma tegemiste eest ka vastutavad. Nägin, et minu ja Optibeti vaated nendes valdkondades kattusid ja olen seetõttu rõõmuga valmis aitama ettevõtte brändi ja nende poolt pakutavaid kvaliteetseid teenuseid ning ühes sellega ka enda armastatud spordiala Leedus tutvustada.”

29-aastane ja 206 cm pikkune ääremängija pallis aastatel 2006-13 kodumaal, kui esindas BC Sakalaid, BC Perlast, Šiauliaid ja kolm hooaega ka Kaunase Žalgirist. Seejärel liikus mängumees edasi hispaanlaste Malaga Unicajasse, kust pärast kolme hooaega siirdus ookeani taha unistusteliigasse NBA.

Hooajal 2016/17 sai Kuzminskas NBA-s New York Knicksi särgis kirja 68 kohtumist, millest viis alustas algrivistuses. Keskmisteks numbriteks kogus leedulane 14,9 minutit, 6,3 punkti, 1,9 lauapalli ja 1 söödu. Oma teisel NBA hooajal sai Kuzminskas kirja kõigest ühe kohtumise ning ees ootas naasmine Euroopasse, Itaalia superklubisse Milano Olimpia.

Uueks hooajaks sõlmis Kuzminskas kaheaastase lepingu kreeklaste korvpallihiiu Pireuse Olympiakosega.

scroll to top
Inline
Inline