fbpx
Close

Välismaa suunas vaadanud Raadik ja “kodustatud” ameeriklane Giese jätkavad TalTechis

Avatar
-Toomas Raadik | Foto: Siim Semiskar

TalTechi korvpallimeeskond teatas esmaspäeval, et uuel hooajal mehitavad tiimi korvialust veel ka järgmisel hooajal kaks kogenud mängumeest Toomas Raadik ja Levi Martin Giese.

15. augustil oma 29. sünnipäeva tähistava 203 cm pikkuse Toomas Raadiku näol levisid jutud, et mees otsib taas väljundit välismaale. Mäletatavasti eelmisel hooajal käis ta lühikest aega proovimas Saksamaa madalamas liigas Iserlohni Kangaroos meeskonnas.

TalTechi naastes tõusis Raadik punktitabelis Eesti-Läti korvpalliliiga parimaks eestlaseks, kui tõi 30 kohtumisega keskmiselt 17,7 punkti, 5,6 lauapalli ja 1,2 resultatiivset söötu. Kogenumat meest kui Raadik on TalTechil raske leida, kui mehe kõrgliigadebüüt jääb hooaega 2007/08, kus ta kuulus KK Pärnu/Catweesi ridadesse. Tehnikaülikooli tiimis algab mehel kuues aasta.

Raadikuga sama aasta mees, kuid juulis juba oma 29. sünnipäeva ära tähistanud 206 cm pikkune ameeriklane Levi Martin Giese alustab TalTechis oma kolmandat hooaega. Mullu olid mängumehe statistilised näitajad Eesti-Läti liigas 25 kohtumisega keskmiselt 10,9 punkti, 6,1 lauapalli, 1 sööt ja 1 vaheltlõige mängus.

“Levi ja Toomas on kindlasti tugevad täiendused meie edurivisse. Mõlemad on juba suure kogemusega mängijad,” sõnas meeskonna peatreener Gert Kullamäe TalTechi sotsiaalmeedia vahendusel ning lisas, et ta kindlasti loodab ja ootab neilt sama head hooaega nagu oli mullu.

scroll to top
Inline
Inline