fbpx
Close

Mängurõõmust pakatav Ran Andre Pehka: olen justkui vabaks pääsenud ja endaga taas sõbraks saanud

Avatar
-Ran Andre Pehka | Foto: Siim Semiskar

Pärast vahepealset aastat USA ülikooliliigas NCAA on kodumaal tagasi 20-aastane tagamängija Ran Andre Pehka, kes tänavusel hooajal esindab TalTechi meeskonda.

Mullu ookeani taga enda sõnul sealse süsteemi hammasrataste vahele jäänud 191 cm pikkune tagamees on nüüdseks august välja roninud ja näiteks Paf Eesti-Läti liiga tänavuses teises kohtumises BK Ogre vastu viskas noormees oma senise karjääri kõrgliigarekordi 22 punkti.

Korvpall24 palus Pehka pärast Ogre vastu püsti pandud viskekontserti kõrvale, et uurida, kuidas ta on TalTechi meeskonda sulandunud ning mis masti meeskonnaga on Tehnikaülikooli meeste puhul tänavu tegemist. Loomulikult küsisime ka USA-s veedetud aja kohta – miks see lõppes ja kas on kunagi plaanis veel NCAA-sse naasta?

Sul tundub eriti suur mängunälg olevat pärast naasmist. Tunned ka, et oled justkui vabaks pääsenud?

Ma arvan, et sa ütlesid väga hästi seda praegu. Justkui tõesti olen vabaks pääsenud ja endaga taas sõbraks saanud.

Räägi, mis seal USA-s juhtus siis? Jäid kuidagi hammasrataste vahele?

Jäin, jah. Süsteem oli selline, et vanemad olijad said enne mängida ja koroona tõttu anti kõigile veel üks ülikooliaasta juurde. See tähendas, et oleksin pidanud veel istuma ja treenima aasta või kaks. Suure kossufännina ma ei suutnud seda kahjuks teha. Õhtul, kui magama lähen, mõtlen ikkagi korvpallist ja ma tahan kossumees olla.

Loe täispikka artiklit SIIT!


Korvpall24 alustas koostööd Geenius Meediaga ning meie portaali uueks aadressiks on korvpall24.geenius.ee. Loe kolimisest täpsemalt SIIT.

scroll to top
Inline
Inline