fbpx
Close

KK Viimsi tulevikumees Veidemani ja Laane karmist koolist: vahet pole, mida teen, ikka teen valesti

Avatar
-Jorgen Rikberg | Foto: Siim Semiskar

Paf Eesti-Läti korvpalliliigas KK Viimsi/Sportland tiimi särgis tänavu debüüdi teinud Jorgen Rikberg naudib vanemate kolleegide piitsutusi, et jõuda arengus kõrgemate tähtede poole. Kohe hooaja esimeses mängus Tallinna Kalevi vastu silmad kirja saanud Rikbergil on sellel aastal veel üllatusi varuks.

Kogu noore karjääri Viimsi mänginud Rikberg (19-aastane ja 185 cm) panustas eelmisel hooajal esiliigast meistriliigasse tõusmisel tublisti võistkonna edusse. 17 mänguga sai pallur platsile keskmiselt 20,5 minutiks ning tõi 10,8 punkti. Lisaks noppis ta 2,4 lauapalli, andis 2,5 korvisöötu ja tegi ühe vaheltlõike mängu kohta. Korvpall24 portaal tegi Rikbergiga intervjuu vahetult pärast ajaloolist võitu Tallinna Kalevi üle.

Olid vahepeal traumaga kimpus, mis vigastus Sul täpsemalt oli?

Täpselt ise ei mäleta, aga mingit nano drillimist (puurimist – toim.) oli vaja põlve teha. Õnneks kasvas ilusti kokku ja nüüd saan täiega uuesti mängida. Mingisugune viga oli, aga ise otseselt midagi valesti ei teinud põlvele.

Loe täispikka artiklit SIIT!


Korvpall24 alustas koostööd Geenius Meediaga ning meie portaali uueks aadressiks on korvpall24.geenius.ee. Loe kolimisest täpsemalt SIIT.

scroll to top
Inline
Inline