fbpx
Close

Martin Pingin sopsas 9 kolmest, Ibis Tallinn/Hausers ja Jokker/Europcar näitasid võimu

-EstNor - Keila KK/JP | Foto: Argo Luigas

-EstNor – Keila KK/JP | Foto: Argo Luigas

Optibet Rahvaliiga Põhja regiooni Regular sari on täie hooga käima läinud ning sel nädalal on mänge olnud väga tihedalt. Ühe silmapaistvama esituse tegi II divisjonis Genius Sports tiimi snaiper Martin Pingin, kes tabas koguni 9 kaugviset.

Genius Sports alistas võõrsil 75:58 Aiakoda/Korvpallikarud meeskonna. Üheksa kolmest sopsanud Pingin kogus lõpuks 29 punkti, Ermo Velks lisas 12 silma ning Riho Usar ja Reio Viiding tõid kumbki 10 punkti. Kaotajate poolel kerkis 15 punktiga edukaimaks Rein Roosmäe, Tanel Raig lisas 12 ning Andro Aus 11 silma.

Martin Pingini enda Rahvaliiga rekord oli seni 8 tabatud kaugviset, mis pärines eelmisest hooajast. Vastavat edetabelit juhib Rimi pallur Risto Lunts, kes tänavuse aasta veebruaris tabas ühes mängus 10 kolmepunktiviset.

Genius Sports on alustanud hooaega kahe võiduga ning juhib liigatabelit koos Puhhide meeskonnaga, kes purustas sel nädalal 91:35 Cumulus Consultingu meeskonna. Võitjate poolel viskas Andrus Aavaste 25 punkti ning Taavi Tilk lisas 18 silma.

Rahvaliiga fotograaf käis sel nädalal kolmapäevasel EstNor – Keila KK/JP kohtumisel, kus keilakatel õnnestus võtta napp 62:60 võit. Selles mängus viskas kahe tiimi peale kolm meest 17 punkti, kui võitjate poolel suutis seda Tanel Pastarus ja kaotajatest Marko Männiste ja Lauri Luks. EstNor – Keila KK/JP FOTOGALERII.

II divisjoni TULEMUSED ja TABELISEIS.

I divisjonis näitasid sel nädalal võimu Ibis Tallinn/Hausers ja Jokker/Europcar, kes teenisid tabelisse suured võidud.

Ibis Tallinn/Hausers alistas 109:66 Keila Korvpallikooli. Võitjate poolel kogus kuus mängijat kahekohalise punktiskoori, parimatena tõid Anton Batanov 24, Martti Merilai 20, Ott Jõgi 19 ja Rene Rooneem 15 silma. Keila poolel hiilgas Marek Lehiste 28 silmaga.

Jokker/Europcar sai kodusaalis 101:59 jagu Rehpol/Palliklubist. Henry Aimre arvele kogunes 23 punkti, Toomas Timma lisas 14 ning Henrik Ehte 12 silma. Kaotajate kasuks viskasid Heikki Pukk 17 ja Tarmo Mering 14 punkti.

I divisjoni TULEMUSED ja TABELISEIS.

Optibet Rahvaliiga Põhja divisjon koosneb hooajal 2019/20 Weekend ja Regular sarjadest. Weekendi näol on tegemist mugavusformaadiga, kus mängud toimuvad nädalavahetuseti TTÜ spordihoones ning meeskondadel on kogu mängudeks vajalik ära korraldatud. Regular sarjas korraldavad võistkonnad oma kodumänge ise. Mõlemad sarjad on veel omakorda jagatud kaheks tugevusgrupiks ehk I ja II divisjoniks.


Rahvaliiga nimitoetajaks on teist hooaega järjest Optibet, ametlikuks joogipartneriks A Le Coq, varustuspartneriks FIFAA (läbi Spaldingu kaubamärgi) ning auhinnalauda on lubanud täita Kuulsaal, Fit 360, Mediq24.ee, Maremark ja Tarbatu Tervisepark.

Tarbatu Tervisepargi näol on tegemist ka Optibet Rahvaliiga ametliku tervisepartneriga, kus kõigil liigas mängivatel palluritel on läbi hooaja kõik teenused 20% odavamad! Kui juba enne hooaega on vaja oma muredele lahendust leida, siis tasub Tarbatu Tervisepargiga ühendust võtta meiliaadressil nele@tervisepark.ee.

Optibet Rahvaliiga kohta saab lisainfot ja küsimused võib esitada meiliaadressil info@rahvaliiga.ee.

scroll to top